Kodėl svarbu atlikti SEO auditą

Ar žinote, kaip gerai veikia jūsų svetainė?

SEO ekspertai žino reguliarių auditų svarbą, bet daugeliui iš mūsų, turinčių tik pagrindines SEO žinias, SEO auditas gali atrodyti kaip sudėtinga užduotis. Tačiau šiandienos skaitmeninės rinkodaros pasaulyje vis svarbiau aiškiai suprasti šią sritį.

Kas yra SEO auditas?

Taigi, kas yra SEO auditas? Tai būdas patikrinti jūsų svetainės sveikatą, išvengti šlamšto ir suteikti pasiūlymų, kaip ją optimizuoti. SEO auditai yra svarbūs dėl daugelio priežasčių, ypač todėl, kad „Google“ dažnai keičia savo algoritmą, atsižvelgdamas į naujas technologijas ir paieškos modelius.

Atlikdamas išsamų SEO auditą, skaitmeninis rinkodaros specialistas turėtų pradėti nuo šio žingsnio, nesvarbu, ar jis atliekamas viduje, ar išorėje. Tai svarbu, nes leidžia išanalizuoti jūsų esamas SEO pastangas, nepriklausomai nuo to, kiek jos plačios ar ribotos, ir nedelsiant imtis veiksmų remiantis gautomis įžvalgomis.

Kiek kainuoja SEO auditas? Tai priklauso nuo norimų naudoti įrankių ir jūsų verslo bei svetainės dydžio. Kainos skiriasi priklausomai nuo agentūros, su kuria dirbate, todėl įsitikinkite, kad pasitikrinote kelias pasiūlymas, kad galėtumėte palyginti.

Pažiūrėkite mūsų SEO audito vadovą ir įrankių rinkinį, kad gautumėte vadovą apie procesą ir atsisiunčiamą įrankių rinkinį, kuris padės jums pradėti.

SEO audito svarba

Labai svarbu patikrinti svetainės bendrą sveikatą, kad būtų užtikrintas jos naudojimas tiek vidinėje, tiek išorinėje aplinkoje. Reikės atlikti vidinį įvairių veiksnių, įskaitant svetainės planą, inkaro tekstą ir net socialinių medijų platformas, tyrimą. Krautimosi laikas yra labai svarbus, ir atlikus išsamų auditą taip pat gali būti atskleistos rimtos problemos, kurias reikia spręsti.

Viena iš priežasčių, kodėl tai yra taip svarbu, yra siekis užtikrinti, kad „Google“ nebaustų jūsų už veiksmus, kurie galėtų pakenkti jūsų svetainės reitingui. Yra daug smulkių detalių, kurios gali sukelti šią bausmę, ir jei nesate SEO ekspertas, galite tai padaryti nežinodami. Gavę išorinį auditą, galite gauti išsamų atsiliepimą apie geriausias praktikas su jūsų turiniu, nuorodomis ir t.t.

Atlikti visapusišką SEO auditą yra gana sudėtinga ir techniška užduotis, ir galite rasti daug techninių aprašymų, kaip jį atlikti. Tai gali neatrodyti kaip labai smagus užsiėmimas, jei nesate techniškai nusimanantis asmuo, tačiau, jei viskas atliekama teisingai, tai gali ženkliai padidinti jūsų pajamas būdais, kurių galbūt niekada nesate įsivaizdavę.

Būtina reguliariai tirti bendrą jūsų svetainės našumą. Kartą per mėnesį atlikite patikrinimą naudodami aukščiau minėtus įrankius ir kasmet leiskite ekspertui peržiūrėti jūsų svetainę.

Skaitykite