Paminklo pasirinkimas: ABC

Paminklo pasirinkimas yra asmeninis ir svarbus sprendimas, kurį reikia priimti po artimojo netekties. Šis sprendimas atspindi jūsų pagarbą ir meilę mirusiajam, todėl norint tinkamai jį įamžinti, verta skirti laiko ir dėmesio.

Kadangi rinkoje siūlomi paminklai yra labai įvairūs, tikrai bus įmanoma rasti jums asmeniškai ir galimai velioniui labiausiai tinkamą variantą. Renkantis paminklą, reikėtų atsižvelgti į žemiau pateiktus kriterijus.

Biudžetas

Paminklų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo medžiagos, dydžio, dizaino ir kitų faktorių. Nustatykite savo biudžetą prieš pradėdami ieškoti paminklų, kad susiaurintumėte savo pasirinkimą.

Medžiaga

Dažniausiai paminklai gaminami iš granito ar marmuro. Granitas yra patvaresnis ir atsparesnis aplinkos poveikiui, o marmuras – švelnesnis ir elegantiškesnis. Taip pat galima rinktis iš kitų medžiagų, tokių kaip akmuo, bronza ar plienas.

Dydis

Paminklo dydis priklauso nuo kapavietės dydžio, jūsų poreikių ir biudžeto. Dideli paminklai yra įspūdingesni, tačiau jie taip pat brangesni. Mažesni paminklai gali būti subtilesni ir pigesni.

Forma

Paminklai gali būti įvairių formų, pvz., stačiakampių, ovalių, apvalių ar net nestandartinių. Pasirinkite formą, kuri jums patinka ir kuri atitinka jūsų artimojo asmenybę.

Dizainas

Paminklai gali būti paprasti ir minimalistiniai arba puošti įmantriomis graviūromis, skulptūromis ar paveikslėliais. Pasirinkite dizainą, kuris atspindėtų jūsų artimojo atminimą ir jums pačiam būtų prasmingas.

Kapinių taisyklės

Kai kuriose kapinėse galioja taisyklės, kurios susijusios su paminklų dydžiu, medžiaga ir dizainu. Prieš užsakydami paminklą, įsitikinkite, kad jis atitinka visus reikalavimus.

Profesionalų pagalba

Jei nesate tikri, kokio paminklo norite – galite kreiptis į paminklų gamintoją ar konsultantą. Jie padės jums išsirinkti paminklą, kuris atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą. Angelo akmuo unikalus paminklai ir antkapiai teikia išsamias konsultacijas.

Patarimai

Galiausiai, apsilankykite keliose kapinėse ir apžiūrėkite skirtingus paminklus. Pasikalbėkite su šeimos nariais ir draugais apie tai, kokio paminklo jie norėtų. Neskubėkite priimti sprendimo. Skirkite laiko apgalvoti visas galimybes. Normalu, kad reikia laiko smulkmenų įvertinimui.  Pasirinkite paminklą, kuris jums patinka ir kuris deramai įamžina jūsų artimojo atminimą.

Skaitykite