Polikarbonatiniai šiltnamiai – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas

Vis dažniau galima pastebėti, jog lietuviai griauna senus, jau apdilusius šiltnamius ir pakeičia juos polikarbonatiniai šiltnamiais. Polikarbonatiniai šiltnamiai turi daug privalumų. Visų pirma, jie be galo tvirti, todėl atlaikys bet kokias lietuviškas audras. Taip pat verta paminėti, jog polikarbonatiniai šiltnamiai nėra labai brangūs, todėl juos pasirinkti gali net ir tie, kurie turi mažesnį biudžetą. Dar geriau tai, jog polikarbonatiniai šiltnamiai būna skirtingų dizainų, tad galėsite pasirinkti tą, kuris patiks jums ir papuoš jūsų daržą. Na, o jei visgi nuspręsite, kad polikarbonatiniai šiltnamiai jums netinka, nesijaudinkite, gamintojai siūlo ir kitokius šiltnamius. Vienas jų tikrai atitiks jūsų lūkesčius. Tad jei svajojate apie naują šiltnamį, pats metas jį įsirengti ir mėgautis daržininkyste.

Ar jauni žmonės taip pat linkę rinktis šiltnamius?

Dažnai žmonės mano, jog šiltnamiai – skirti vyresniems žmonėms, kurie turi daug laiko jų priežiūrai. Visgi tai nėra tiesa. Polikarbonatiniai šiltnamiai puikiai tinka net ir jauniems žmonėms, kurie turi darbus ir daug rūpesčių. Tiesa ta, jog šiltnamiui nebūtinai reikia skirti daug priežiūros. Jei pasirinksite priedus, kurie pavers jūsų šiltnamį išmanųjį, tuomet galite būti tikri, jog jam praktiškai nereikės jūsų priežiūros, galėsite tik kartais ateiti ir pasigrožėti derliumi. Tad jauni žmonės taip pat linkę rinktis šiltnamis ir augina sveiką derlių, kurie ne tik suteikia daug vitaminų, bet ir yra be galo gardus, be jokie chemikalų.

Kada investicijos atsipirks?

Natūralu, jog įsigydami šiltnamį, žmonės tikisi, jog jis anksčiau ar vėliau atsipirks. Juk nebereikės pirkti daržovių, uogių ar bet ko kito, ką ruošiatės auginti. Investicijos atsipirkti gali greičiau, jei auginsite daržoves ne tik sau, bet ir pardavimui. Tokiu atveju šiltnamis atsipirkti gali net labai greitai. Visgi pasitaiko situacijų, kai šiltnamis ir neatsiperka. Jei nemokėsite užauginti derliaus, vis tiek teks pirkti daržoves ir šiltnamis liks tik daržo puošmena. Prisiminkite, kad geras šiltnamis ne visada garantuoja derlių, jei nemokėsite auginti daržovių ir jų tinkamai prižiūrėti.

Skaitykite