PradinisApie musProjektaiSkaičiuoklėNaujienosMokymaiStruktūra ir kontaktai
2016, Spalis
2016 10 27 Panevėžys

Panevėžio savivaldybės atstovams – viešųjų pastatų modernizavimo mokymai

Š.m. spalio 27 d. Panevėžyje organizuojami savivaldybių viešųjų pastatų modernizavimo mokymai, skirti savivaldybių administracijų darbuotojams, kurie yra atsakingi už pastatų priežiūros organizavimą bei komunalinį ar šilumos ūkį. Seminaro metu lektoriai pateiks naujausią informaciją, susijusią su viešųjų pastatų atnaujinimu, ir supažindins dalyvius su teisiniais, finansiniais bei energetiniais Programos įgyvendinimo aspektais.
Seminaro laikas: 9.00-13.00 val.
Vieta: Panevėžio miesto savivaldybė, Laisvės a. 20, Panevėžys.
Registracija vyksta adresu: https://goo.gl/T3WizO arba telefonu 8 641 52977. Renginys nemokamas.

2016, Spalis
2016 10 27 Panevėžys

Panevėžiečiams – seminaras apie daugiabučių namų atnaujinimo naudą

Š.m. spalio 27 d. Panevėžio mieste organizuojamas seminaras, skirtas daugiabučių namų modernizavimo skatinimui. Mokymų metu specialistai supažindins dalyvius su daugiabučių namų atnaujinimo Programos galimybėmis bei energinio efektyvumo užtikrinimo svarba, suteiks visą informaciją, susijusią su paramos teikimo sąlygomis ar kitais gyventojams aktualiais klausimais. Į seminarą kviečiami renovuotinų daugiabučių namų butų savininkai, bendrijų atstovai, bendrojo objekto naudojimo valdytojai bei administratoriai.
Seminaro laikas: 13.30-18.30 val.
Vieta: Panevėžio miesto savivaldybė, Laisvės a. 20, Panevėžys.
Būtina išankstinė registracija el. paštu mykolas@ekt.lt arba telefonu 8 641 52977. Renginys nemokamas.

Kodėl nepalaikoma IE8 naršyklė?

Nes mirštančių naršyklių mes nepalaikome. *

Dauguma šiandien naudojamų naršyklių automatiškai atsinaujina į naujausią versiją – įskaitant Chrome, Firefox ir Internet Explorer (pradedant IE9 versija). IE8 yra paskutinė Internet Explorer naršyklė, palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Jau kitais metais Microsoft palaikymas šiai naršyklei bus oficialiai nutrauktas.

Parsisiųsti naujausią naršyklę ir vėl džiaugtis gyvenimu galite iš čia: