lt
en ru
Pradžia
En Ru

Šiauliuose apdovanotas Metų renovacijos projektas

Šiandien Būsto energijos taupymo agentūra kartu su aplinkos ministru Simonu Gentvilu pasveikino ir specialius apdovanojimus įteikė vienu iš „Metų renovacijos projekto“ rinkimų nugalėtoju tapusio daugiabučio (Stoties g. 14, Šiauliai) bendruomenei bei šio namo atnaujinimą administravusios įmonės „Šiaulių energija“, rangovo ir projektuotojo „SPD armada“, tech. prižiūrėtojo UAB „Evalita“ atstovams.

Būsto energijos taupymo agentūra kartu su LR aplinkos ministerija jau kelerius metus iš eilės organizuoja Metų renovacijos projekto rinkimus, kurių pagrindinis tikslas – atskleisti visuomenei esminius renovacijos privalumus ir paskatinti gyventojus įsitraukti į daugiabučių namų atnaujinimo programą.

Šiemet Metų renovacijos projekto konkursui buvo atrinkti 2020 m. atnaujinti daugiabučiai namai, geriausiai iliustruojantys pagrindines renovacijos naudas ir jos teikiamas galimybes. Po atviro balsavimo internete daugiausiai visuomenės simpatijų sulaukė trys iš rinkimuose dalyvavusių projektų, tarp kurių buvo ir Šiaulių daugiabutis, esantis Stoties g. 14.

En Ru